יום המשאלות הבינלאומי, הכל אפשרי!

יום המשאלות הבינלאומי שמח לכם. כמה כיף שיש יום כזה כדי להזכיר לעצמינו שאפשר לבקש משאלות. אבל מי אמר שצריך לחכות ליום המשאלות או ליום ההולדת כדי לבקש משאלה? גם לא צריך להוציא שד ממנורה עתיקה…

בעידן הקלות ניתן לבקש משאלה בכל יום. היקום תמיד מקשיב לנו כל עוד נדייק את הבקשות שלנו.

ואיך נידע לדייק? דרך ההקשבה ללב נוכל לזהות יותר בקלות מה הצרכים האמיתיים שלנו. הלב כל כך חכם. הוא יודע להקשיב ליקום ולהדרכה, הוא יודע למסור לנו את המסר בדיוק ובקלות והוא גם יודע הכל עלינו. נפלא נכון?

ככל שנדע להיות מסונכרנים עם עצמנו, עם מה שבאמת נכון לנו כך היקום יקבל את הבקשה ויבין אותה. אם אנחנו מבולבלים מידי, המסר מגיע מבולבל ולא מדויק. אם אנחנו מבקשים משהו לא כל כך מתאים, היקום לא יוכל להתאים את עצנו לבקשה ויווצר קצר בתקשורת בבקשות שלנו, במשאלות. זה כמו למשל אדם רגיל שחיי חיים פשוטים  שיבקש מהיקום פתאום משהו מאוד מפואר, אבל במציאות גם אם הוא היה מקבל אותו לא היה יכול לתחזק את הנכס. הבקשה לא מדוייקת, הוא לא באמת צריך את המשהו הזה מפואר, מה שהוא צריך זה את האמצעים כדי להגיע למטרה שלו.

לכן ההקשבה כל כך חשובה. כדי לדייק לעצמנו, כדי שנדע מה באמת לבקש מהיקום.

בעידן החדש הכל אפשרי אם נידע לדייק באמת את הדרך.

Shelly Joshua - Blog - Freedom

עוד דבר שחשוב מאוד כאשר אנחנו מבקשים משאלות זה להיות בהסכמה. כמה שנסכים להקשיב, כמה שנסכים להיות אנחנו במלאו, כמה שנסכים לשינויים ולתנועה, כמה שקל יותר יהיה להיות מסונכרניים עם היקום. לפעמיים נדרש מאיתנו לעשות שינוי, לא דווקא בחיים כמו בתוכינו, שינוי שמאפשר לנו להסתנכרן עם החדש, שינויי שמאפשר לנו לפנות מקום בתוכינו לדברים חדשים, שינוי שיאפשר לנו למלא את הגוף שלנו בדברים בריאים יותר מאפשר הדפוסים הרגילים שלנו. שינוי פנימי.

הסכמה לשינוי הזה יביא לנו שפע של הזדמנויות ונוכל לראות בבהירות יותר מה שיש בדרך ומה אלינו לעשות והכי חשוב, מה המשאלה המדויקת ביותר!

אז מה המשאלה שלכם? דייקו אותה ותרגלו את מה שהסברתי. בהצלחה ויום נפלא לכולם!