בתקופה שכולנו נמצאים באי וודאות – מה יקרה, מתי יסתיים, איך ייראו חיינו אחרי. אנחנו נמצאים בסוג של סגר, אבל גם במאבק כלשהו בתוכנו שנובע מכל המצב, המחשבות והדאגות. השיעור הוא קולקטיבי, השיעור הוא של כולנו.
מה בעצם אנחנו יכולים לעשות על מנת לייצר טוב יותר בתוכנו במצב שכזה?

אני רוצה לתת לכם ארבעה כלים שיכולים לעזור לנו לייצר טוב יותר בתוכנו:

הכלי הראשון הוא להיות כמה שניתן בזמן הווה. לנשום את עצמנו בתוכנו כל הזמן, לייצר נוכחות לתוך הגוף כמה שניתן ובכך לאפשר לעצמנו יותר זמן הווהֿ, פחות עבר ופחות עתיד.

הכלי השני שניתן לעשות זה להיות בבחירה מלאה. מה שהיום קורה בתוכי הוא בחירה. מה שהיום אני מרגיש הוא בחירה. איך שאסתכל על הדברים זהו בחירה. לבחור כל יום להביא את הטוב ביותר שבי, שבליבי. לבחור ולהיות מודע שאני בוחר. גם אם הבחירה היא להישאר במקום הנמוך שלי, זאת עדיין בחירה וזה בסדר. חשוב לשים לב שגם להיות שם זוהי בחירה. לחילופין, לבחור לעשות משהו שיעלה אותי בסולם.

הכלי השלישי הוא להחליט לראות כל יום את הטוב שיש לנו בחיים. לא רק בהודיה על היש, אלא בחגיגה גדולה על כל דבר נפלא שיש. לחגוג כל דבר קטן כי הוא שווה זהב.

Shelly Joshua - Blog - Lily

הכלי הרביעי הוא להיות בהקשבה ללב. כמה שנקשיב יותר ללב, ככה נביא יותר קלות לחיים. רובינו מקשיבים לקולות של הראש שבאים בחיבור מלא לדפוסי ההתנהגות. רובינו שכחנו להקשיב ללב. זהו זמן נפלא לתרגל, להתחבר מחדש להקשבה ולהרגיש את הלב. כך נייצר יותר את האנחנו באחדות ונרגיש זרימה מבורכת שמגיעה מהיקום.

נסו את הכלים ושתפו אותנו איך זה עבד!