בעידן החדש יש מבנה חדש אנרגטי והיקום מבקש מאיתנו המטפלים והמורים רוחניים, לעבור למבנה החדש.

כאשר אנחנו עובדים במבנה הישן יש חוסר התאמה ואנחנו צריכים לעבוד על הפלטפורמה החדשה שהייקום בנה עבורנו כדי שכל אחד מאיתנו יוכל להביא בקלות את הייחודיות שלו בתוך השליחות בחיבור עם היקום על מנת להיות את ה-יחד הזה. אנחנו מתאימים את עצמנו לפלטפורמה החדשה וגם הופכים להיות שליחים של העידן החדש.

אף אחד לא לומד אותי, כל אחד לומד את עצמו. אתם מייצרים משהו חדש משלכם בזרימה ובתנועה מלאה עם היקום.

יש כאן בסיס שמאוד חשוב להבין אותו.

הבסיס הזה הוא ההבדל המהותי בין הישן לחדש. אני כל הזמן מדברת על הישן והחדש. כל השיטות הריפוי של העצמה אישית, של התפתחות רוחנית שנבנו או נוצר לפני שנת 2011 יושב מבחינת אנרגטית בפלטפורמה של בעידן הישן. כל מה שנולד בין 2011 ל-2013, הם אנרגיות שהגיעו בתקופת מעבר בתוך מטרה לעזור במעבר. האנרגיות שהופיעו בשלב הזה פשוט השתנו והשתדרגו והתאימו את עצמם למה שהגיע אחרי 2013.

מ-2013 עד היום, הכל חדש. מה שזה אומר שיש הבדלים מהותיים בין הישן לחדש. הפלטפורמה האנרגטית של העידן הישן יושבת על משהו שנקרא מאבק קיומי. לא כי היקום רצה להביא לנו מאבק אלא כי האנוש יצר מאבק כאן על פני כדור הארץ. אנחנו יצרנו שפה של הישרדות ומאבק מאוד גדולים וגם יצרנו עולם של רוח שלא איחד אותנו עם האנוש אלא הפריד אותנו מהאנוש שבתוכינו.

המטרה של היקום בעידן החדש זה לשחרר אותנו מהפלטפורמה הזאת. אנחנו גם יצרנו את הריחוק מהיקום וגם יצרנו את ההישרדות והמאבק. העידן החדש לא יכול לעבוד בפלטפורמה הזאת ולכן כל מי מאיתנו שמביא את הריפוי, את האנרגיה, את האור, את הטוב, את כל הכלים שיש לנו לעזור לאחרים -חייב לעבור לעידן החדש.

הפלטפורמה החדשה מביאה שחרור וחופש. זה מה שמחליף את המאבק ואת ההישרדות. שחרור וחופש!

Shelly Joshua - Blog - Japanese Cherry

מה המשמעות של זה? המשמעות היא שבעצם יש 2 אלמנטים מאוד חשובים. ממה אנחנו משתחררים? משתחררים מהמאבק. המאבק שהביא לנו את ההישרדות הקשה וגם יצר חוסר נוכחות.

מה הכוונה נוכחות? נוכחות בתוכינו, נוכחות בגוף, נוכחות של החיבור שלנו לרוח בתוך האנוש שבנו.איבדנו את היכולת להיות את האחד שבתוכינו במלואינו בחיבור מלא לאנוש, לרוח ובקרקע בטוחה. השחרור בעצם מהמקום הזה. השחרור בעידן החדש מאפשר לנו לאחד את עצמינו מחדש ממקום חדש בו אנחנו לומדים להחזיר את השמחה וההנאה לחיי היום יום וששפת היום יום שלנו תהיה מבוססת על זה ולא על מאבק והישרדות. זה לא אומר שלא יהיו לנו בעיות. לכולנו יש. אנחנו עדיין בחוויה האנושית אבל זה שונה לחוות את העולם, את החיים כאשר הבסיס שלנו בתוכינו הוא של אנרגיה של הישרדות ומאבק לעומת בסיס של שמחה והנאה.

החופש הוא בעצם התוצאה של התהליך. הרגע שאנחנו משתחררים מהמאבק ובכך בעצם מסכימים להשתחרר גם מההשרדות, אנחנו מביאים את עצמנו למצב בו אנחנו אחד עם עצמנו וכאשר אנחנו אחד עם עצמנו (אנוש, רוח וקרקע כאחד) אנחנו אחד עם היקום, אחד עם אלוהים בקלות. מייצרים את אותה השפה שהיקום מדבר. השפה של התנועה, של הזרימה, של היש. השפה של ההקרנה של האנרגיה של רכות, של אהבה, של חמלה, של אלוהות שבתוכינו. שפה חדשה שקיימת בתוכינו אבל עדיין לא בשימוש.

כאשר היינו בהישרדות ובמאבק לא ניתן להתפתח בתוך זה. זה אומר שהמשמעות של התוצאה של החופש זה להגיע למצב המקסימלי בו אנחנו בחופש להיות את מי שאנחנו במלואנו. ויותר מזה, להיות חופשיים להתנהל על פני כדור הארץ בחיבור ליקום, בחופשיות. מה זה אומר? זה אומר שכל אחד מאיתנו בתוך החופש מייצר אחדות עם היקום כמו שכבר אמרנו.

האחדות הזאת היא בעצם החיבור לרשת היקומית. ואיך הרשת היקומית עובדת? היא עובד בדיוק כמו שכאשר אנחנו בהריון.  איך העצם העובר או הגוף של האנוש נוצר?

Shelly Joshua - Blog - California

יש תא שמתפצלים לעוד תא ועוד תא…וכולי, ואז נהיים מליוני תאי גוף. התאים האלו הם כמו הנשמות. אנחנו אינסוף של מספר נשמות ביקום. זה כאילו שכל אחד מאיתנו הוא תא. התאים בגוף, לכל אחד יש תפקיד, יש להם ייחודיות. אחד דואג לבנות את הציפורניים, אחד דואג לבנות עצבים. כלומר כל קבוצה של תאים הם אחראים על משהו אחר. רק  כאשר הם עובדים באחדות, למרות שלכל אחד יש את הייחודיות שלו, כשהם עובדים האחדות אז בעצם נוצר הגוף עצמו. ככה הרשת היקומית עובדת. אנחנו בעצם כנשמה אנחנו תא כמו תא גוף, וכאשר אנחנו עובדים כולנו ביחד באחדות, אנחנו מייצרים דברים מאוד גדולים שעוזרים להתפתחות של היקום. אז בעידן הישן בתוך ההישרדות והמאבק אנחנו איבדנו את היכולת להתחבר ולהתאחד עם היקום בצורה כזאת. הפכנו להיות כמו אי בודד, יבשת נפרדת מהיקום והיקום בא לתקן את זה ולהחזיר אותנו הביתה!

אנחנו צריכים להתחבר מחדש, להיות את האחד בתוך היבשת של היקום ולהתחבר מחדש לרשת היקומית כדי לתפקד כתא שבעצם עושה את העבודה, את היחודיות שלו ועדיין נשאר כחלק מהרשת היקומית ועוזר ליקום לבנות דברים גדולים.