"שנה חלפה ואיתה הגיעו שינויים רבים. העולם השתנה והושפע על ידי ווירוס הקורונה.

כפי שנאמר בעבר, הנגיף יצר כאוס על פני כדור הארץ אבל גם האיץ את ההתפתחות בכל מיני תחומים.

ישנם אנשים שמצבם הוטב וישנם אנשים שנכנסו למקום נמוך יותר בו הפחד מנהל אותם.

אנחנו מבינים שזאת מציאות שנוצרה בחודשים האחרונים, מבינים שלא קל לכולם.

שנה חלפה ואיתה הגיעה גם התפתחות נוספת, התפתחות רוחנית שמאפשרת לאנשים להתחבר יותר בקלות ליקום ולהדרכה תוך תהליך של אחדות, קבלה והסכמה.

כלומר ישנם שני מצבים: המציאות של עולם הקורונה והמציאות של ההתפתחות הרוחנית שקיימת ומאפשרת שינוי.

אנחנו יודעים שאפשרי להתחבר לשני המצבים. ואנו ממליצים לנסות לאחד בינהם. האיחוד של שני הרבדים יאפשר לכם להרגיש בעוצמה את השינוי וגם יהקל על הקושי והפחד בתוככם.

ברגע שתתחברו למקום הרוחני במקום מאוד ארצי וקרקע, תלמדו איך תוכלו להקל על עצמכם בכל מצב של מאבק, אפילו במצב הלא טוב אליו הקורונה הביאה אותכם.

מה שאנו מנסים לומר זה שאחדות בין שני החלקים יאפשר לכם לגלות מקום חדש בתוככם שיודע להביא ריפוי, זרימה, קלות ועוצמה בכל מצב בו אתם נמצאים. לקבל כלים שיעזרו לכם לגלות את הרוח בתוככם ולהפוך את הרוח לכלי עוצמתי זאת היא מתנה. החיבור הזה יביא לכם יותר אנרגיה וכוח, יאפשר לכם הסכמה וכמובן יאפשר לכם לעבור את התקופה הזאת יותר בטוב, בזרימה ובקלות.

Shelly Joshua - Blog - Sky Heart

תעצמו עיניים ותנשמו עמוק בתוככם. תרגישו את הלב שלכם ותאפשרו לאנרגיה שבלב למלא אתכם. האנרגיה של הלב יכולה להיות אהבה, רכות, חמלה, אלוהים או כל דבר שאתם מזהים באותו רגע. האנרגיה שבלב זו היא האנרגיה הנשמתית שלכם. אפשרו למקום לעלות, להופיע ולמלא אתכם.

ואם אתם ממש לא מצליחים, פשוט תסכימו להרגיש.

אלוהים אוהב אתכם.

שנה טובה לכולם,

ההדרכה העליונה"

זהו פוסט מתוקשר שקיבלתי מההדרכה העליונה.