להביא קלות לעולם, ליצור שינוי, זו המשימה שלי.

עידן הקלות הוא השליחות שלי, הוא מה שבאתי ללמוד וללמד, והוא הנושא המרכזי שמחבר בין כל מה שאני עושה.

אז מה זה עידן הקלות?

עידן הקלות הוא העידן החדש, העידן בו אנו חיים כרגע. זהו עידן של ריפוי נגיש, הגשמה מלאה, ושינויים עמוקים ופשוטים ללא מאמץ. העידן הזה מזמין אותנו לחיות את חיינו בקלות, בשמחה ובהנאה.

בסוף 2012 עלה כדור הארץ למימד חדש, המימד הרביעי. העלייה למימד חדש היא תקופה חדשה לגמרי, היא מביאה שינוי עמוק ורחב באנושות, בחברה וגם בתוכנו, ככל שנאפשר זאת.

בעידן הקלות מתרחש מעבר חשוב הן במובן הרוחני והן במובן הגשמי, המעשי. המעבר שמתרחש הוא מעבר מתבניות ישנות שלא משרתות אותנו יותר לאנרגיה חדשה רכה וקלילה שמאפשרת תהליכים קלים יותר של ריפוי ושינוי.

  Shelly Joshua - Healing Woman In Blue

  איך זה משפיע עלינו?

  עידן הקלות מזמין אותנו להתאים את עצמנו, לעשות שינוי גדול בחברה וביקום דרך השינוי בתוכנו, בכל אחד מאיתנו. עידן הקלות נותן לנו את האפשרות, את הדרך ואת הכלים. הכל נעשה נגיש יותר, אפשרי, זמין.

  בעידן הקלות יש הזדמנות חדשה לוותר על תבניות ישנות של העידן הקודם, ולאמץ במקומן את החדש שמתאפשר – הסכמה, נוכחות, אחדות וקלות.

  אם נלמד להיות בנוכחות מלאה בתוכנו, באחדות, בהסכמה מלאה להיות מי שאנחנו ולהביא לעולם את המתנות שלנו, נוכל להתחבר לתדרים החדשים ולהביא את עצמנו במלואנו – בדרך חדשה, קלה יותר, מלאת אהבה וזרימה.

  ריפוי חדש לעומת שיטות ישנות

  בעידן הקלות הריפוי הוא נגיש, קל, מלא אחדות, ופחות ופחות תלוי בשיטות כאלה או אחרות.

  באמצעות ריפוי הלב, עבודה על נוכחות מלאה, באמצעות אחדות עם עצמנו וחיבור לתדרים ולכלים של העידן החדש – אנחנו מביאים לעולם משהו חדש משלנו.

  זה לא אומר שלא יהיו לנו קשיים בדרך, זה לא אומר שלא ניתקל בשיעורים, או שהכל יצליח לנו בניסיון הראשון, זה פשוט אומר שתהליכי ריפוי ושינוי שלקחו בעבר הרבה זמן, מתרחשים ומתגשמים בפחות זמן וללא מאמץ.

  כשהקלות נכנסת לחיינו, הכח לשינוי עובר לידינו ומתגשם דרכנו.

  איך אוכל להכניס קלות לחיי, להתאים את עצמי לעידן הקלות?

  זה לא פשוט עבור רובנו לוותר על עמדות ישנות ומוכרות. הרי גדלנו והורגלנו לחשוב בצורה מסוימת. יחד עם זאת, אני מאמינה ויודעת שהיום זה אפשרי ופשוט יותר מאי פעם, לחיות בזרימה, קלות ושפע.

  כאשר אנחנו מסתכלים על החוויות ועל החיים בנוכחות מלאה, ופחות דרך דפוסי התנהגות ישנים, אנו חווים קלות בחיים. הכלים של עידן הקלות הם בין היתר הסכמה ונוכחות מלאה.

  ככל שנסכים לאפשר קלות בחיינו,
  ככל שנסכים להיות נוכחים במלואנו,
  ככל שנסכים להיות אנוש, להיות אחד בתוכנו,
  ככל שנסכים להביא את ה"חדש" שלנו לעולם, את המתנה שלנו –
  כך נגשים את עצמנו ונחווה שינוי וריפוי עמוק בקלות.

  איך עושים את זה?

  את הכלים של העידן החדש אפשר ללמוד דרכי – אפשר להתחבר לאנרגיה, לקבל את התדרים שאיתם עובדים בעידן הזה וללמוד את השפה החדשה של הריפוי.

  זה מה שאני עושה ביום-יום שלי: בקורס מרפאים, בקורס להכשרת מורים לעידן הקלות ובמפגשים וסדנאות שאני עורכת.

  אני מנגישה ומלמדת את עידן הקלות, מעבירה את הכלים, מחברת להקשבה ומלמדת את שפת הריפוי כדי שתוכלו להכניס קלות לחייכם ולעבור ריפוי עמוק ושינויים משמעותיים דרך נוכחות והסכמה.

  Shelly Joshua - Portrait Sitting

  מה זה אומר להיות בנוכחות מלאה?

  הכוונה היא להיות במלואנו בגוף ובהוויה. להיות כאן ועכשיו, בזמן הווה, כלומר, לא בעבר, לא בעתיד, אלא ממש כאן ברגע הזה.

  נוכחות מלאה מאפשרת לנו להיות בגובה העיניים ובמלואנו מול החוויות שלנו, הרגשות שלנו וכל מה שקורה בחיים. אם נהיה ב-100% נוכחות, רמת המאבק שלנו תרד בכ-50%-60%, וכתוצאה מכך חיי היום-יום יהיו יותר קלים.

  אם נהיה בנוכחות מלאה, נהיה בהסכמה, באחדות, בהקשבה עמוקה יותר, כך ניפתח לשינויים ומעברים בקלות ובהגשמה מלאה.

  מה זה אומר לשנות את ההקרנה שלנו?

  ההקרנה שלנו היא האנרגיה שאנו מקרינים מהפנים החוצה ומתגשמת בעקבות כך מהרוחני לגשמי, מתבניות ודפוסים לכל מה שקורה מעשית בחיינו.

  שינוי ההקרנה מאפשר לנו להתאים את עצמנו לעידן הקלות, מאפשר לנו לעבור תהליך קל של ריפוי ללא "חפירות". אם נלמד להקרין את האלמנטים החדשים שהאנרגיה של עידן הקלות מביאה, נוריד משמעותית את ההקרנה של הדפוסים שלא משרתים אותנו יותר.

  שינוי ההקרנה מאפשר לנו לעשות תהליך של אחדות בתוכנו בקלות. ככל שנתמלא מהחדש ונקרין אותו, כך רמות הדפוסים הישנים תרדנה.

  כאשר אנו מתמלאים באהבה, ברכּוּת, בחמלה ומקרינים את עצמנו במלואנו תוך כדי נוכחות, יש פחות מקום לדפוסים שלא מתאימים יותר ופוגעים בנו.

  Shelly-Joshua - New Era - Flower Lotus

  עידן הקלות – מתקשור להקשבה

  דבר מרכזי נוסף שמתרחש בעידן הקלות הוא מעבר מתקשור להקשבה. מתקשור ככלי ספציפי להקשבה שמתאפשרת ונגישה לכולנו.

  בעבר "תקשור" היה שם לכלי או דרך או עיסוק שהיו נגישים רק לאנשים מסוימים, שלמדו, התפתחו רוחנית או נולדו עם כישרון ופתיחות לכך. אם רצינו לקבל מידע, מסר, חיבור להדרכה שלנו, היינו הולכים למי שעוסקים בתקשור. היום בעידן הקלות זה משתנה.

  בעידן החדש שלנו הכל נפתח ומתאפשר, ובהתאם לכך אנו עוברים מתקשור ככלי – להקשבה כדרך חיים. בעידן הקלות לכולנו יש את האפשרות להיפתח, להתחבר, לקבל ידע והדרכה בצורה זמינה ומהירה.

  כשאני מלמדת את עידן הקלות, ומחברת לתדרים, אני מלמדת גם איך להקשיב. ההקשבה הזו מאפשרת לנו להתחבר עמוק יותר וגבוה יותר בעצמנו, להתחבר להדרכה שלנו ולהביא בעזרתה את המתנות שנועדנו להביא ליקום – למטופלים, לאנשים ולסביבה.

  עידן הקלות – מפגשים וסדנאות

  אם הנושא של עידן הקלות מסקרן, מהדהד עמוק וקורא לך,
  אם היית רוצה להכניס קלות וריפוי עמוק לחייך,
  אשמח ללוות אותך וללמד אותך.

  מפגש דיגיטלי

  קרא עוד

  סדנה

  קרא עוד

  ליווי אישי

  קרא עוד

  אשמח ללוות אותך לחיים מלאי קלות וריפוי

  מזמינה אותך ליצור קשר בכל נושא או שאלה:
  שלי יהושע: 052-3223859
  shellyjoshua8@gmail.com