בעידן החדש קורים הרבה דברים חדשים.

קיימים שפע של תדרים חדשים שבאים לעזור לנו לעבור שינוי גדול. השינוי הגדול זה הידיעה והפנמה שכיום ניתן לחיות את חיינו יותר בקלות. כן. זה אמיתי. ככל שנסכים לקלות, נסכים לראות ולהיות את מה שאנחנו במלואינו כך נחווה חופש פנימי אמיתי שיביא שינוי בחיי היומיומי שלנו.

איך אני מביאה את החדש הזה לאנשים?

דרך אחת זה הכירות עם אנשים שמעוניינים לעבור תהליך עם הכלים החדשים ובכך להתפתח רוחנית ואישית.

דרך נוספת היא על ידי לימוד. אני מלמדת מרפאים להתחבר לחדש. מלמדת אותם את השפה החדשה של הריפוי. וגם מלמדת מורים רוחניים.

היום אני רוצה לשים דגש על המורים הרוחניים.

אז מי הוא מורה רוחני?

מורה רוחני הוא כל אדם אשר הוא שמלווה ומלמד שיעורי חיים. מורה רוחני הוא אדם שיש לו ידע רחב המאפשר לאחר להתפתח. מורה הוא אדם שעבר ריפוי בעצמו ואיחד את כל החלקים שבתוכו כאחד. מורה רוחני הוא אדם שרוצה, בבחירה מלאה, לעזור לאחרים, לתת מעצמו, אדם שרוצה ללמד ולהביא ידע.
מורה רוחני הוא זה שיאפשר לאחר להיות את מי שהוא ואת מה שהוא במלואו.

בעידן החדש אנחנו מוסיפים הגדרה נוספת. מורה רוחני הוא אדם שרוצה להביא קלות וחופש פנימי לעולם. כל מי שהלב שלו מבקש להביא ידע חדש של העידן החדש ולעזור ליקום לשנות את התדר של המאבק על פני כדור הארץ. מורה רוחני בעידן החדש הוא גם אדם שמסכים לחדש ואף עובר אליו. הוא מקבל את הידע ומייצר חדש ביחד עם היקום. מורה רוחני הוא אדם שיהיה מוכן להביא את השליחות שלו בעולם כי בחדש כל אחד מייצר משהו חדש ומיוחד.

Shelly Joshua - Blog - Butterflies Light

איך לזהות את המורה שבי?

כאשר מגיעים למצב בו הלב מבקש להעביר את הידע לאחרים. כשהקול הפנימי אומר כבר לא מספיק לי רק לרפא. כאשר יש בנו רצון לאפשר לאחרים להתפתח דרך הידע והכלים שאנחנו מכירים. כשאנחנו עוברים לחדש, לתדרים החדשים, ומבינים שצריכים לעזור ליקום להביא כמה שיותר מהר את החדש כדי ליצור תדר חדש על פני כדור הארץ. במילים אחרות, כאשר הלב מנחה אתכם לעשות זאת.

לא כולם יודעים לזהות שהם מורים. במקרים כאלו מחפשים עזרה ממורה רוחני שיאפשר לכם תוך כדי תהליך והתחברות לגלות זאת ולהתחבר למורה שבכם. הרבה פעמים כאשר אנו לא מספיק קשובים ללב שלנו אפשר ורצוי לפנות ליעוץ ועזרה. לעיתים קרובות נגלה שאנחנו מורים רוחניים תוך כדי תהליך.

אני מורה רוחנית ויכולה לעזור בתהליכים האלו. יש לי את היכולת להעביר אתכם לתדרים החדשים של העידן החדש, ללמד אתכם את השפה החדשה של ריפוי, לאחד אתכם עם המורה שבכם, ללות אתכם ולהדריך אתכם בתהליך והכי חשוב יש בי את היכולת לאפשר לכם בסופו של דבר לייצר חופש בתוככם שיעזור לכם להביא, יחד עם היקום, חדש לעולם הזה.

לכם יש את הכוח להשפיע ואת היכולת לעזור להביא שינוי אם תבחרו בכך!

שלי יהושע