העידן החדש מאפשר לנו לעבור תהליכים בקלות.

מפתח התהליך הוא באמצעות שינוי ההקרנה של הגוף שלנו ולכן אין חפירות והריפוי נעשה ללא מאמץ. הקרנה היא האנרגיה שיוצאת מתוכינו החוצה. אנחנו מקרינים רגשות ובעיקר דפוסי התנהגות.

המטרה היא לעלות הקרנה חדשה שתאפשר לנו להביא שינוי וריפוי בקלות. ככל שנעלה הקרנה חדשה בגופינו כך הקלות תיכנס לחיינו. זה אומר שאנחנו מורידים את ההקרנה של דפוסים שמביאים מאבק בחיי היום יום ובמקומם מעלים הקרנה של אלמנטים שיאפשרו לנו להביא שקט, אחדות וקלות לחיינו ובכך נייצר חופש פנימי.

האלמנטים שאנו מעלים בהקרנה החדשה הם אלמנטים שבאנו איתם לעולם.

כל תינוק מקרין אהבה, רכות, חמלה. משהו טהור ואלוהי. אין אדם שנולד מבלי שאין בתוכו את ההקרנה הזאת והאלמנטים האלו. במהלך החיים אנחנו לומדים לא להשתמש בהם ולא משנה מה הסיבה. האלמנטים האלו לא פעילים ברוב האנשים, בהקרנה שלהם.

החדש מביא לנו את היכולת לעלות את הקרנתם של האלמנטים האלו מחדש, להפעיל אותם ולהשתמש בהם ככלי מרכזי לחיים. החדש מאפשר לנו לעלות את ההקרנה של אותם אלמנטים כדי לייצר קלות בחיים שלנו. כן, ככה פשוט.

זה פשוט. זה קל. זה אפשרי.
זה מביא שינוי, בקלות.
זה מלמד אותנו דרך חדשה של מי אנחנו. דרך שכבר שכחנו ממנה.
זה מחבר אותנו לאחד שאנחנו, ממקום חדש.
ההקרנה החדשה מייצבת אותנו בעידן החדש.
דרך שינוי ההקרנה אנו מצליחים להתאים את עצמנו לחדש.

Shelly Joshua - Blog - Swan Love

ההתאמה היא הכרחית כדי שנוכל להביא שינוי, כדי שנלמד את עצמנו ואחרים לחיות את החיים בחופש. זו המתנה הכי גדולה שאתם יכולים להביא לעצמכם!

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן ללמוד ולקבל את החדש, אני יכולה לעזור לכם. אני כאן כדי להעביר אתכם לחדש, כדי לעזור לכם בתהליך של שינוי ההקרנה, כדי להביא לכם כלים חדשים, ללמד אתכם את החדש, וכדי ללוות ולהדריך אתכם, באהבה! אפשר לעשות פגישה גם דרך שיחת וידאו, בקלות. המחיר עד סוף מרץ יהיה 450 ש"ח במקום 550 ש"ח.